Lazer Epilasyon

Lazer enerjisi kıl folikülünün kökünü çözer. Lazerlerimiz verimli ve hassas epilasyon sağlamak için tasarlanmıştır. Büyük veya küçük cilt bölgelerini tedavi ederler.

Lazer epilasyon uygulaması çevredeki dokuya olumsuz bir etkisi olmadan kıl köküne zarar verir ve kılın yeniden büyümesini minimum rahatsızlıkla geciktirir.

Lazer tedavisinden sonra kılların hiç çoğalmadığı veya inceltme ve daha az yoğunlaştığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

Yaş, hormon vb. etkenlerden dolayı tüm kılların kalıcı olarak alınacağının garantisi yoktur.

Lazer epilasyonunun temel faydaları nelerdir?

Lazerle tüy alma, tüm cilt tiplerinde, renklerde ve tüm vücut kısımlarında kalıcı tüy dökülmesinin güvenli ve etkili bir yoludur.

Lazer ve IPL arasındaki fark nedir?

Lazer ışığı, belirli bir yapıyı hedef alan belirli bir dalga boyudur; Bu durumda lazer ışığı saç folikülündeki pigmenti hedefler.

Bununla birlikte, IPL, ışık hedefleme kıllarının sadece bir kısmını içeren bir ışık bandıdır. Bu nedenle daha az etkili ve bazen daha acı vericidir.

Lazer Epilasyon

Kaç tedavi gereklidir?

Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için uzmanlarımızdan biriyle görüşeceksiniz. Deri yanma testi yapılır ve normal tedavi süresi 6-8’dir, ancak bu değişkendir.

Tedavi sırasında ne olur?

Tedavi sırasında göz koruyucu gözlük takacak ve oturmuş ya da uzanmış olacaksınız.

Lazer cildi soğutmak için soğuk hava jeti ile birlikte tedavi alanına ateşlenir. Tedavi sırasında bir miktar ısı hissedebilirsiniz veya hissetmeyebilirsiniz.

Lütfen tedaviniz sırasında hemşireniz veya terapistiniz ile nasıl hissettiğini tartışın. Sonunda cildin birkaç dakika soğutulması gerekebilir.

Bakım sonrası talimatlar size verilecektir.

Lazer epilasyon güvenli midir?

Lazerle tüy alma, temel kurallara uyulduğu sürece güvenlidir. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

Sonuçları ne zaman görebilirsiniz?

Kıl köklerinin bazıları kalıcı olarak zarar göreceğinden, ilk tedaviden sonra sonuçlar görülebilir. Tedavi süreciniz ilerledikçe kıl büyümesinde kademeli bir azalma görmelisiniz. Her müşteri farklı olduğundan sonuçlar değişebilir.

6 seanslık kurs 6-10 ay sürmelidir.

Lazer epilasyon ne kadar sürer?

Müşterilerimizin çoğu, kıl büyümesinde % 90’a varan düşüşün kalıcı sonuçlarını görüyor. Sonuçlar kıl tipine ve rengine bağlıdır.

Vücudumun neresinde tedavi görebilirim?

Lazer epilasyon güvenlidir ve vücudun hassas bölgeleri dahil tüm bölgelerinde etkilidir.

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon benim için uygun mu?

Lazer epilasyon tüm cilt tipleri ve renkleri için güvenlidir ve vücudun her yerinde güvenle kullanılabilir.

Tek dikkat edilmesi gereken husus, istenmeyen tüylerde tedavi edilmesini istediğiniz kadar pigment olup olmadığıdır.

Klinisyeniniz bunu ücretsiz konsültasyonunuzda bilgilendirmesini yapacaktır.

Hangi sonuçları göreceğim?

Birçok kişi, lazer tedavisi gördüklerinde kıllarında % 90’a varan azalma yaşayacaklardır.

Bununla birlikte, sonuçlar değişebilir ve ücretsiz konsültasyonunuz sırasında klinisyeniniz beklediğiniz sonuçları verecektir.

Lazer epilasyon pahalı mı?

Lazer epilasyon, ömür boyu süren bir tıraş veya ağdalama maliyetine kıyasla pahalı değildir. Ucuz lazer epilasyon her zaman daha iyi ya da güvenli anlamına gelmediğini hatırlamak önemlidir.

Lazer epilasyon tedavisi için nereye gittiğim önemli mi?

Deniz TOKTAY Güzellik Salonunda, yüksek eğitimli klinisyenler, sıkı tıbbi protokoller altında her zaman cilt tipinize göre uyarlanmış lazer epilasyon tedavisi sağlayacaktır.

Erkeklerde lazer epilasyon olabilir mi?

Evet. Lazer epilasyon erkekler için güvenlidir ve vücudun her yerinde kullanılabilir ve uzun ömürlü sonuçları olan Deniz TOKTAY Güzellik Salonu erkek tedavileri için uzman lazer epilasyon sunar.