Bakım ve güzellik hakkında konuştuğumuzda, eller her zaman yüzlerden sonra ikinci sıradadır. Düzgün ellerin her kadının ziyaret kartı olduğu iyi bilinmektedir.

Düzgün bakımlı eller ve tırnaklar genel görünümünüzü iyileştirir ve garip görünümlü manikür ve pürüzlü cilt kesinlikle olumsuz bir izlenim bırakacaktır.

Taze ve güzel bir manikür, zarif ve çekici görünmenizi sağlar. Manikür, tırnaklarınızın sağlığını ve dokusunu iyileştirir ve ellerinizin cildini yumuşak ve beslenir hale getirir, bunun yanında rahat hissetmenizi sağlar.

Tırnakların şekillenmesini, farklı kremler ve yağların kullanılmasını ve lenf ve kan akışını uyarmak için masaj tekniklerini içerebilecek farklı manikür türleri vardır.

En popüler tipleri Klasik, Fransız ve Jel manikürdür. Deniz TOKTAY Güzellik Salonu, tırnaklarınızın tasarımını benzersiz ve şık hale getirecek.

Klasik manikürünüzden bıktıysanız, tırnak uzatmalarını deneyebilirsiniz. Jel tırnak uzantıları tırnaklarınızı uzatır ve güçlendirir, parmaklarınızın daha narin görünmesini sağlar.

Jel tırnakların önemli avantajı, parlak ve doğal görünmeleri, esnek ve ince olmalarıdır.

Manikür Tedavisi

Ellerimizi gün boyu her şey için kullanıyoruz. Bu nedenle kuru cilt, küçük hasarlar ve zayıf tırnaklar yaygınlaşır.

Manikür, harika bir rahatlama anının tadını çıkarırken bu gibi şeyleri restore etmenin keyifli bir yoludur .

Manikür sırasında Deniz TOKTAY Güzellik Salonunda çoğunlukla el ve tırnak bakımı (kemer) üzerinde çalışıyoruz. Ancak bu, güzel bir cila veya başka bir güzel dekorasyon için zaman olmadığı anlamına gelmez.

Jel tırnak koymak, akrilik tırnak koymak, jel cila gibi tırnak sanatını yapmak çok yönlü tırnak stüdyomuzda hepsi mümkündür!